email-iconsan-expert@interdez.com.ua     phone-icon+38-044-206-01-50 (-52)

Висококваліфікована допомога та епідеміологічний супровід для закладів у будь-якій галузі


фото тренинг 1«Сан-Експерт» за підтримки європейської компанії «Baltiachemi OU» (Естонія) проводить тренінг

на тему «Внутрішній контроль в сестринській діяльності і його значення в профілактиці внутрішньолікарняних інфекцій» для головних медичних сестер лікувально-профілактичних закладів різних форм власності з метою поновлення та розширення знань, умінь і навичок головних медичних сестер щодо профілактики інфекційних захворювань для забезпечення належного захисту пацієнтів та персоналу ЛПУ.
   Коли: 21 вересня 2017 р. (9:30 – 17:00 год.)
   Де: м. Київ, вул. Нагірна, 10

 

В програмі:

- ЄВТУШЕНКО Віталій В’ячеславович, к.м.н. доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Тема: «Ротавірусна інфекція: актуальність, фактори ризику та протиепідемічні заходи».

- ШУДРА Тетяна Іванівна, заступник головного лікаря з сестринської справи Київського міського клінічного ендокринологічного центру, заступник голови робочої групи МОЗ України з питань реформи сестринської справи. Тема: «Локальні протоколи дій при дотриманні санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів в ЛПЗ».

- ЦИГАНЧУК Оксана Михайлівна, начальник відділу аналізу та управління епідризиками ТОВ «Інтердез»; керівник проекту «Сан-Експерт». Тема: «Актуальні питання вибору дезінфекційних засобів для застосування в лікувально-профілактичних закладах».

Для наших учасників ми також підготували сюрприз – доповідь ще одного цікавого спікера про надважливі та водночас суперечливі питання знезараження відходів у ЛПЗ.

В рамках тренінгу учасники будуть працювати в групах секції «Особливості епідеміології та профілактики ВЛІ в різних типах стаціонарів (відділень)» (модератор О.М. Циганчук та Т.І. Шудра). І звичайно, зможуть поділитися своїм досвідом, отримати відповіді на злободенні питання та здобути нові корисні знайомства.

Тренінг розрахований на 8 робочих годин включно з перервами на каву та обід. Реєстрація обов’язкова.
Вартість участі – 1200 грн. Кількість місць обмежена.
Додаткову інформацію можна отримати за тел. 093-740-54-13 або по e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ


Завжди готові відповісти на Ваші питання та розглянути пропозиції. Будь ласка, заповніть форму, і ми обов’язково зв’яжемося з Вами.

icon
© 2017 SanExpert. All rights reserved | Designed by ArtNet